• Cam Pipet + Mat Gümüş Renk Alüminyum Kapak + Siyah Kauçuk Başlıklı Damlalık Kod: CPAD-18
18mm. Cam Pipet + Mat Gümüş Renk Alüminyum Kapaklı + Siyah Kauçuk Başlıklı İthal Damlalık

  • Avrupa standartlarında üretilmiş olan tüm; amber renk, kobalt mavi renk, yeşil renk, renksiz ilaç şişeleri ile lüks serisi kozmetik ve cilt bakım ürünü şişelerine uygundur.

  • Alüminyum kapak eloksal uygulandıktan sonra çizilmelere karşı mukavemetli olması açısından çift vernikleme ve fırınlama yapılmıştır.

  • Alüminyum kapak içine, ozonlu yağlara dahi dayanım gösteren vidalı PP plastik kapak preslenmiştir.

  • Damlalık başlığı da Avrupa standartlarında üretilmiş olan antibakteriyel silikon/kauçuk başlıktır. Piyadaki ürünlerle etkileşime girip çözünen PVC başlıklar ile mukayese dahi edilemez.

  • Cam pipetli damlalıklarımız cilt bakımı serumu, cilt bakım yağları, ozonlu yağ, tohum yağları, aromaterapik yağlar, masaj yağları, gözaltı bakımı ürünleri, el bakımı ürünleri, ayak bakımı ürünleri, alkali şişesi, uçucu yağ şişesi, esans şişesi, likit sigara şişesi, elektronik sigara damlalığı, propolis şişesi, burun damlası, kulak damlası, ağız damlası ve bir çok medikal üründe kullanım alanına sahiptir.

  • Stoklar dahilinde 10ml, 20ml, 25ml, 30ml, 50ml. ve 100ml. şişelere uygun uzunlukta cam pipet tercihlidir. Stokta tükenen cam pipet boyu seçenek tercihlerinde görünmemektedir, dolayısıyla sitemiz günceldir.

  • DİKKAT: Cam pipetler type I borosilikat cam borudan üretilen hassas kırılgan malzemeler olması nedeniyle iadeleri yoktur.

  • Kırılgan özelliklerinden ötürü itina ile muhafazalı paketlenmekte ve paketlenmiş müşteri siparişi kolilenirken fotoğraf ile görüntülenerek kaydedilmektedir.

  • Alüminyum kapak renk alternatifleri: Mat gümüş renk, mat altın sarısı renk (stoklar dahilinde geçerlidir)

  • Silikon/Kauçuk başlık renk alternatifleri: Beyaz ve siyah (stoklar dahilinde geçerlidir)

Cam Pipet + Mat Gümüş Renk Alüminyum Kapak + Siyah Kauçuk Başlıklı Damlalık Kod: CPAD-18


Seçenekler:


Etiketler: gümüş renk damlalık, cam pipetli damlalık, cilt bakım ürünü damlalılığı, yüz bakımı damlalığı, kaş bakımı damlalığı, serum damlalılığı, losyon damlalığı, kaliteli damlalık, ithal damlalık, çubuklu damlalık, damlalık kapak, damlalık başlık, mat, alüminyum, beyaz, silikon, başlıklı, siyah, kauçuk, kod:, cpad-18, kapaklı, damlalıklar, sisedunyasi.com haktan, teknoloji, dış, ticaret, a.Ş.

Ürün Fiyatları Açıklama

 ÜRÜN FİYATLARI AÇIKLAMA
● 1-19 Adet arası satışta geçerli fiyatlar "birim fiyat/1 adedin fiyatı" olup, adet kısmına 1 adetten 19 adete kadar yazacağınız adette alım yapabilirsiniz.
●  Sipariş seçeneklerindeki satış fiyatlarında "adet arttıkça, iskonto uygulanmış" ve toplam tutar yazılmıştır.
Örnek 1): Sipariş seçeneklerinde "100 adet KDV dahil iskontolu toplam tutar" olarak yazan meblağ; 100 Adet siparişte KDV dahil 100 adedin toplam tutarıdır. Diğer adet seçeneklerinde de, hangi adet tercih edilirse, seçilen adedin KDV dahil toplam tutarını görmektesiniz.
Örnek 2): 40 adet sipariş vermek istediğinizde 20 adet seçeneği işaretlenerek, "adet alanına" 2 yazdığınızda 40 adet sipariş verebiliyorsunuz. Aynı şekilde 400 adet sipariş vermek istediğinizde, 200 adet seçeneği işaretlenerek, "adet alanına" 2 yazdığınızda 400 adet sipariş verebiliyorsunuz.
2000 adet ve 3000 adet satışlarda birim fiyat aynıdır.